Про фестиваль

Ми хочемо зробити так, аби Шевченко був завжди модний і актуальний. Так само, як і його творчість. Ше.Fest – це фестиваль, де кожен може побачити Шевченка не в звичному образі пророка, а фріка, хіпстера і водночас надзвичайного генія. Українського і сучасного, близького та зрозумілого кожному.

16-17 серпня 2014 р. в с. Моринці, (Звенигородського р-н, Черкаської обл.) відбувся перший Всеукраїнський фестиваль до 200-річчя Тараса Шевченка.

Окрім Шевченківської теми, у нас є кілька принципових моментів, які ми дотримуємося в організації події. Перша, це благодійність. Ми збираємо гроші на українських військових. Минулого року нам вдалося придбати по завершенню фестивалю тепловізор для земляків Тараса Шевченка, які були в зоні АТО.

Другий принцип, ми безалкогольний фестиваль. Адже дотримуємося думки, що дуже гарно можна відпочивати з музикою, зі словом, з гарними людьми.

Третій принцип, ми фестиваль для своїх і нам дуже важливо, щоб кожен відвідувач почував себе комфортну.

І, звісно ж, Шевченко для нас дуже цікавий :) Як нагадування про це – в кожному куточку локації ви в тому переконаєтесь. Для нас дуже важливо не робити із геніального уродженця Моринців щось скандальне, чи що не відповідає дійсності – ми не прагнемо того, щоб шевченкознавці в нас кидали помідори і проклинали – ми з ними активно співпрацюємо і хочемо показати адекватну правду про митця. Акуратно, спокійно, розмірена, цікаво і незабутньо.

Саме тому на відвідувачів чекає драйвова музика, мистецькі інсталяції, цікаві лекції, показ українських фільмів, театральні постановки, літературні батли, майстер-класи, екскурсії Шевченковими місцями, програма для дітей, наметове містечко, народний ярмарок, військова програма.

Вхід вільний!

Ось трохи світлин з минулорічної події:

Снимок

Снимок

Снимок

СнимокСнимок

Снимок